BURIMI

  BURIMI.net - Faqe e Motrave Muslimane Shqiptare     

 

Home

Home

Islami

   Kur'an

   Hadith

   Ramazan

   Falja/Namazi

   Haxhi

Vajza Muslimane

Familja
Edukimi i Femijeve

Faqa e Femijeve

Shkence

Shendeti

Kuzhina

Arti Islam

Lirika

Kendi i Librit

Links

Kuiz
Fjalori i Faqes

Per Burimi.net

 

  Google

 

BURIMI.net

Kontakto Burimin

 

Ne Emer te Allahut, Meshiruesit, Meshireberesit

 

Emra Musliman

Vajzė | Djalė

 

"Ju do tė thirreni nė Ditėn e Ringjalljes me emrat tuaj dhe emrat e baballarėve tuaj,

kėshtu qė tė keni emra tė mirė".

Thėnie e Profetit Muhamed (alejhi selam)

- Transmetoi Ebu Da'ud -

 

 

Lexo pėr Emėrtimin e Fėmijėve

 

 

 

 

 

 

 

 

www.BURIMI.net